Buďte v obraze


Spustili jsme pro Vás internetový obchod. Pro členy našeho oddílu je na všechny produkty sleva 20%


Chcete vidět naše videa ze soutěží, tréninků nebo soustředění? Sledujte náš YouTube kanál! 

Na závody zase všichni společně minibusem!

Hlásit se můžete již nyní u paní Varvařovské na telefonním čísle +420 607 411 411 nebo v kanceláři judo vždy v pondělí a ve čtvrtek od 15:30 do 17:30 hod.

I na měsíc únor pro Vás chystáme víkendové soustředění na Balkáně. Tentokrát bude zaměřeno na rozvoj judistických dovedností našich nejmenších dětí. Informace naleznete v odkaze níže.

V lednu 2019 pro Vás chystáme další ze série víkendových kempů konaných v tělocvičně na Balkáně. Hlásit se můžete již nyní v kanceláři judo. Více informací v přiloženém souboru!

Poslední tréninky před Vánoci budou probíhat v pátek 21.12.2018. Poté nás čekají čtrnáctidenní vánoční prázdniny. Trénovat znovu začínáme 7.1.2019.

Během podzimních prázdnin, tj. v pondělí 29. a úterý 30.10., odpadají veškeré tréninky!

Děti dorazily v poledne do Jívky, ubytovaly se, k obědu měly vývar a rizoto a hned poté následoval polední klid. Dnes jsme ještě stihli i úvodní seznamovací trénink, kde jsme začali gymnastikou a pády a opakováním technik. Večer jsme si zahráli (jak děti, tak trenéři) fotbal. Nyní si dětí pustí film a půjdou spát, aby byli čilí na zítřejší první...