Buďte v obraze


Spustili jsme internetový obchod. Pro členy našeho oddílu je na všechny produkty sleva 20%


Ohlédnutí za měsícem září

Září bylo pro náš klub měsícem mnoha událostí a změn k lepšímu. Po úrazu páteře se mezi nás vrátil po dvou letech náš předseda a hlavní trenér David Kůs. Zřídili jsme na YouTube kanál Judo Žižkov, kde můžete sledovat průběžně videa ze soutěží. Zavedli jsme na našich webových stránkách novou sekci "Soutěže" -Soupisky pro registrované uživatele. Vřele doporučujeme zaregistrovat se. Tam můžete najít mnoho zajímavých interních informací jen pro naše členy. Opět máme k dispozici minibus pro společnou dopravu na soutěže a kempy. Na sportovním poli se nám rovněž začíná opět dařit. Je to především díky sourozencům Jakubovi a Petrovi Kotanovým a díky Ondrovi Hofmannovi. Pochvalu však zasluhují všichni za svou píli a přílkadnou docházku. Zorganizovali jsme pro složku Pokročilí III. soustředění na konec října, které bylo během jedné hodiny beznadějně naplněno. Rozrostli jsem se téměř o 40 členů a nábor stále probíhá. Děkujeme všem a přejeme hodně dalších úspěchů a spokojenosti s u nás.

Vedení klubu


Chcete vidět naše videa ze soutěží, tréninků nebo soustředění? Sledujte náš YouTube kanál...

Na závody zase všichni společně minibusem...

Během podzimních prázdnin, tj. v pondělí 29. a úterý 30.10., odpadají veškeré tréninky!

Děti dorazily v poledne do Jívky, ubytovaly se, k obědu měly vývar a rizoto a hned poté následoval polední klid. Dnes jsme ještě stihli i úvodní seznamovací trénink, kde jsme začali gymnastikou a pády a opakováním technik. Večer jsme si zahráli (jak děti, tak trenéři) fotbal. Nyní si dětí pustí film a půjdou spát, aby byli čilí na zítřejší první...

V odkazu níže naleznete informace - místo a termíny konání, telefonní čísla na trenéry, pokyny k odjezdu a stručný přehled vybavení - k letním srpnovým kempům. Veškeré další podrobnosti v odkazu "Akce oddílu".

Poslední tréninky v tomto školním roce proběhnou ve čtvrtek 28.6. Po prázdninách začínáme znovu trénovat v pondělí 3.9.