Napište nám

Těšíme se na vaše dotazy!


TJ Sokol Žižkov II
Na Balkáně 812/21
130 00 Praha 3

+420 607 411 411 (prosím hlavně SMS)

sekretariat@judo-zizkov.cz

Úřední hodiny kanceláře: po domluvě na výše uvedených kontaktech

Jak se k nám dostanete? 

Tramvají č. 1, 9, 11 do zastávky Chmelnice nebo autobusem č. 109, 177, 182, 183, 195 do zastávky Balkán.


Otázky a odpovědi

Jak se u nás trénuje?

V našem oddíle je několik složek, do kterých rozdělujeme cvičence podle věku, hmotnosti a schopností (přípravka I, II, pokročilí I, II, III, dorost). Tréninky probíhají každý den. V případě zájmu nás kontaktujte a dozvíte se, jaká hodina připadá pro Vás nebo Vaše dítě v úvahu.

Kolik to stojí?

Ceny se pohybují v závislosti na složce, do které budete docházet, v rozmezí 4000 Kč až 5500 Kč za pololetí (v rámci kurzovného máte také sjednáno úrazové pojištění od České obce sokolské a Českého svazu juda).

Jak je to s placením kurzovného?

Kurzovné zaplatíte až zpětně po měsíci, rozhodnete-li se u nás zůstat. Chcete-li navštěvovat i poté náš judo oddíl, budete nadále platit pololetní kurzovné podle složky, kam budete zařazeni.

Kde seženu kimono?

Při prvním tréninku Vám půjčíme proti záloze 1000 Kč kimono, později si jej můžete u nás zakoupit. Ceny se pohybují v závislosti na kvalitě a výrobci v rozmezí 700 Kč až 1.300 Kč (u dětských velikostí).

Jak se přihlásím?

Pro první návštěvu našeho oddílu můžete využít kontaktů výše. Nejlepší je se přijít rovnou na trénink podívat osobně ( na úplně první hodinu stačí tepláky a triko s dlouhým rukávem). Jestliže se v našem oddíle rozhodnete zůstat, je nutné se přihlásit pomocí formuláře na stránkách Českého svazu juda, který naleznete zde.

Komunikační formulář 

Dejte nám vědět, o jaký druh cvičení máte zájem a my se Vám ozveme. Nezapomeňte do poznámky uvést věk  a zda jste někdy judo dělali.