Soustředění

Aktivity i mimo pravidelné tréninky

Naše společné aktivity nekončí za prahem dojo. V průběhu roku pořádáme nejrůznější akce pro stmelení kolektivu. Organizujeme vlastní tréninkové srazy - judo kempy, a to jak víkendové, tak letní, během nichž kromě juda děti užijí spoustu zábavy. Termíny konání naleznete s dostatečným předstihem níže.

Termíny letních soustředění

  • 13.-20.08.2022 pro skupinu Přípravka, Pokročilí I.-II.- POSLEDNÍ 2 MÍSTA!
  • 20.-27.08.2022 pro skupinu Pokročilí III.+ Dorost
    Cena 5.700 Kč na osobu. Závazné přihlášky můžete již nyní zasílat mailem nebo odevzdávat v kanceláři.

Víkendové kempy na Balkáně

Náš oddíl pořádá víkendové kempy. Místem jejich konání je naše domovská tělocvična TJ Sokol Žižkov II Na Balkáně. Trénujeme v sobotu a neděli, vždy dvě hodiny dopoledne a dvě hodiny odpoledne. Přestávky mezi tréninky využíváme pro oběd a odpočinek ve formě procházek, her, návštěvy gymnastického sálu apod. Rovněž zdokonalujeme naše teoretické znalosti z juda.

Kapacita těchto kempů je 20 dětí. Účelem je zvýšení technických dovedností a individuální rozvoj jedinců. Každý víkendový kemp je zaměřen na jinou oblast juda. Věnujeme se gymnastické průpravě, pádovým technikám, fyzické přípravě, technicko-taktické přípravě, probíráme mnohem detailněji teorii, vyučujeme speciální techniky, kombinace, kontrachvaty. To vše vždy v závislosti na věku a zkušenostech dětí.

S sebou: kimono, pásek, přezůvky, oblečení podle počasí (vzhledem k možnému pobytu venku), ručník a mýdlo (možnost osprchování po každém tréninku), pití. Děti si mohou přinést si stolní hru, omalovánky a podobně.

Stravování: oběd v restauraci Spojka na tenisových kurtech

Průběh:

Sraz: 9.00
Ukončení akce: 16.00/17.00 
V programu zahrnuty dva tréninky, oběd a odpolední program 

Přihlášení, platby a podrobnosti: Erika Gesierichová

Jarní a letní soustředění

Každý rok pořádáme týdenní jarní a letní soustředění zaměřené na rozvoj fyzických a duševních schopností dětí. Zároveň se jedná zejména v létě o přípravu na soutěže v následujícím školním roce. Letní kemp se koná během měsíce srpna a je rozdělen do termínů dle věku, výšky, váhy a zkušeností dětí. Důležité je dodat, že během jednoho dne na soustředění natrénujeme zhruba tolik, co v Praze za jeden týden.

Denní program:

Denní program začíná budíčkem v 7.15 a následnou rozcvičkou,  většinou doprovázenou během kopcovitou krajinou. Po ranní hygieně a snídani následuje dopolední trénink, který trvá 1,5 - 2 hodiny čistého času. Po tréninku se naobědváme a na programu je polední klid. Po poledním klidu následuje pobyt na čerstvém vzduchu a příprava na odpolední trénink, který trvá rovněž cca 2 hodiny. Po návratu je na pořadu dne hygiena a pak večeře, po níž mají děti osobní volno, v němž se věnujeme dalším sportovním nebo jiným kulturním a společenským aktivitám, poté následuje večerka.

V průběhu celého kempu máme vždy připraven bohatý doplňkový program, např. procházky a túry, návštěvu bazénu, míčové hry, turnaje, táborové a různé další hry, promítání filmů nebo opékání buřtů.

Ubytování: Penzion Budopartner

Stravování: zajištěna plná penze z Restaurace U Medvěda, Stárkov

Přihlášky, platby a podrobnosti: Erika Gesierichová