BETULIN IMUNO

Vyprodáno

100% přírodní imunomudulační doplněk stravy doplňuje potřeby organismu v období zvýšeného náporu na imunitní systém. Vysoké zastoupení výtažků z kořene lékořice, z echinacey a z březové kůry přispívá k normální funkci imunitního systému a k optimalizaci energetického metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Extrakt ze svrchní části březové kůry obsahuje více než 90% betulinu a další terpenoidy jako je lupeol a kyselina betulinová, které působí jako přírodní tonikum a účinné antioxidanty.

Aktivní složky v 1 kapsli:

extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) - 40 mg / denní doporučená dávka není určená

extrakt z třapatky nachové (Echinacea Purpurea) - 100 mg / denní doporučená dávka není určená

extrakt z kořenů lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra) - 140 mg / denní doporučená dávka není určená

Doporučené dávkování: dospělí 1-2 kapsle denně po dobu 2-3 týdnů. Kapsle se polyká celá, nejlépe během jídla a zapít. Není určeno pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení: 1 kapsle obsahuje extrakt z kořenů lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra) 140mg, extrakt z třapatky nachové (Echinacea Purpurea) 100mg, extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) 40 mg. Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý, oxid železa (barviva).

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost 2 roky od data výroby uvedeného na obalu.

Balení: 30 kapslí / 1 kapsle 280mg

Dovozce a distributor: Betulin s.r.o.

289,00 Kč