BETULIN ANTIOX

Vyprodáno

Výjimečná kombinace kyseliny jantarové a extraktu ze svrchní vrstvy březové kůry pro doplnění stravy v období zvýšené psychické, emocionální a fyzické zátěže. Kyselina jantarová v lidském těle přímo ovlivňuje energetický metabolismus buněk a působí tak jako přirozený adaptogen. Bioaktivní extrakt z březové kůry obsahuje více než 90% betulinu a další terpenoidy jako je lupeol a kyselina betulinová, které fungují jako přirozené tonikum a díky antioxidačním účinkům přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Aktivní složky v 1 kapsli:

extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) - 40 mg / denní doporučená dávka není určená
kyselina jantarová - 160 mg / denní doporučená dávka není určená

Doporučené dávkování: dospělí 1 kapsle denně po dobu 3-4 týdnů. Kapsle se polyká celá, nejlépe během jídla a zapít. Není určeno pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení: 1 kapsle obsahuje kyselinu jantarovou 160mg, extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) 40 mg. Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý, oxid železa (barviva).

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost 2 roky od data výroby uvedeného na obalu.

Balení: 30 kapslí / 1 kapsle 200mg

Dovozce a distributor: Betulin s.r.o.

289,00 Kč