BetulaFitness

Vyprodáno

Měsíční balíček BetulaFitness

BetulaFitness - měsíční kůra pro redukci hmotnosti. Koupí balíčku získáte produkt Betulin Slimcorrect, jehož pravidelné užívání Vám pomůže při shazování přebytečných kilogramů. Abyste nepřišli o možnost osladit si život, dostanete v rámci balíčku 32 ks našich skvělých 100% přírodních ovocných tyčinek, z nichž každá obsahuje 10mg Betulinu. S naším balíčkem BetulaFitness můžete tedy hubnout a přitom zdravě mlsat.

Balíček obsahuje : 1x Betulin Slimcorrect balení 60 kapslí, 32 kusů ovocných tyčinek BetulaFruit.

Ovocná tyčinka obohacená Betulinem (extrakt z březové kůry).

  • 100% přírodní a ovocná chuť
  • Obsahuje ovocné pyré, pektin, vitamíny a mikroelementy
  • Bez přidaného cukru, umělých sladidel a syntetických barviv
  • Obohacená extraktem z březové kůry (Betulin) pro zachování zdraví
  • Nízkokalorické, bez lepku a laktózy

Naše přírodní sladkosti obsahují vyvážený komplex vitamínů a minerálů (vitaminy A, E, C, PP, B1 a B6). Poskytnou potřebnou svěžest, energii a výbornou náladu!

Betulin Slimcorrect doplněk stravy (Betulafarm ®)

Inovativní doplněk stravy pro kontrolu váhy kombinuje extrakt z topinamburu (tzv. jeruzalémský artyčok) a extrakt ze svrchní vrstvy březové kůry. Výtažek z topinamburu přispívá k lepší kontrole tělesné hmotnosti a detoxikaci organismu při hubnutí. Triterpenoid betulin obsažený ve více než 90% ve výtažku z březové kůry přispívá k celkové tonizaci organismu během diet a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Aktivní složky v 1 kapsli:

  • extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) - 40 mg / denní doporučená dávka není určená
  • extrakt z topinamburu - "jeruzalémský artyčok" (Helianthus tuberosus) - 160 mg / denní doporučená dávka není určená

Doporučené dávkování: dospělí denně po dobu 4 týdnů: 2 kapsle Betulin Slimcorrect, 1x ovocná tyčinka obohacená Betulinem.

Kapsle se polyká celá, nejlépe během jídla a zapít. Není určeno pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení:

Ovocná tyčinka jablko - jablečné pyré, jablečný džus, pektin, karnaubský vosk, rostlinný extrakt Betulin (extrakt z březové kůry od "BetulaFarm"), komplex vitamínů a minerálů (A, E, H, PP, B2, B6, B12, Bc, D3), sorban draselný.

Ovocná tyčinka hruška - jablečné pyré, hruškové pyré, hruškový džus, pektin, karnaubský vosk, rostlinný extrakt Betulin (extrakt z březové kůry od "BetulaFarm"), komplex vitamínů a minerálů (A, E, H, PP, B2, B6, B12, Bc, D3), sorban draselný.

Ovocná tyčinka švestka - jablečné pyré, švestkové pyré, švestkový džus, pektin, karnaubský vosk, rostlinný extrakt Betulin (extrakt z březové kůry od "BetulaFarm"), komplex vitamínů a minerálů (A, E, H, PP, B2, B6, B12, Bc, D3), sorban draselný.

Ovocná tyčinka višeň - jablečné pyré, višňové pyré, višňový džus, pektin, karnaubský vosk, rostlinný extrakt Betulin (extrakt z březové kůry od "BetulaFarm"), komplex vitamínů a minerálů (A, E, H, PP, B2, B6, B12, Bc, D3), sorban draselný.

Betulin Slimcorrekt - 1 kapsle obsahuje extrakt z topinamburu (Helianthus tuberosus) 160mg, extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) 40 mg. Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý, oxid železa (barviva).

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost 1 rok od data výroby uvedeného na obalu. Není vhodné pro děti do 3 let.

Tento unikátní produktový balíček je dostupný pouze na eshopu.

Dovozce a distributor: Betulin s.r.o.

1 090,00 Kč 1 448,00 Kč