1.turnus letního kempu

21.08.2020

Sledujte dění 1. turnusu letošních letních kempů! Galerie fotek k dispozici na našem Facebooku zde.


Pátek 21.8.

Den jsme zahájili znovu švihadly. Dopolední trénink jsme procvičovali techniky na zemi. Zájemci o zkoušky na vyšší kyu si dopilovali techniky. Odpoledne byly na programu zkoušky. Tři děti si udělaly žlutý pásek. Jejich techniky byly velmi pěkně předvedené.

Na závěr kempu jsme si dopřáli opékání buřtů. Všichni se parádně nadlábli. Zítra dopoledne zabalíme, vymyslíme krátký program a po obědě vyrazíme domů!


Čtvrtek 20.8.

Skupina malých si tentokrát odpustila rozcvičku a děti vstávaly až na snídani. Velcí si ráno dali švihadlo. Dopoledne jsme si ještě zatrénovali. Věnovali jsme se technice v postoji, zejména nácviku na rychlost, zároveň to dětem pomohlo k opakování technik na žlutý pásek.

Odpoledne jsme si dali pohov od cvičení, vyrazili jsme na každoroční túru na zámek Bischofstein, kde jsme se občerstvili a trochu si zařádili na tamním hřišti. Nyní nás čeká večeře, dnes těstovinový salát s kuřecím masem. Po večeři si zájemci o zkoušky mohou opakovat teorii. Zbytek dětí bude odpočívat po náročném výletě. Velcí si půjdou ještě zacvičit.


Středa 19.8.

Velcí si dnes přispali, vstávali až na snídani. Malí si dali rozcvičku v tělocvičně. Na dopoledním i odpoledním tréninku jsme procvičovali zejména techniku v postoji. Je totiž možné, že si některé děti budou chtít udělat na konci kempu žlutý pásek, tak to musí pořádně umět. Protože bylo už dnes zas teplo a slunečno, vyrazili jsme po odpoledním tréninku na dětské hřiště kousek od penzionu, kde děti vydaly ještě zbytek své energie. Zítra se těšíme na volné odpoledne, chystáme se vyrazit na výlet.


Úterý 18.8.

Dnes se pokazilo počasí, trochu se ochladilo a celý den nám prší. Proto jsme si udělali dva delší tréninky, jeden více posilovací a druhý více výukový, a to jak v postoji, tak na zemi. Skupina velkých si ještě dá menší večerní trénink. Po večeři si malí zopakují něco málo z teorie.


Pondělí 17.8.

Ranní rozcvička dnes v podobě skoků přes švihadlo. Dopolední trénink byl zaměřen na techniku v postoji a randori, zahráli jsme i nějaké hry. Odpoledne po poledním klidu jsme místo tréninku vyrazili na pěší túru k rybníku, kde jsme se následně vykoupali. Nyní už večerní program a nabírání sil na zítřejší náročnější tréninkový den.


Neděle 16.8.

Ráno jsme měli první rozcvičku. Skupina malých byla v tělocvičně, velcí šli na kopec. Dopolední trénink se malí věnovali opakování technik NE WAZA (na zemi), zejména držení, velcí posilovali v posilovně. Odpoledne měli všichni trénink v kimonu, věnovali jsme se technikám NAGE WAZA (v postoji), cvičili jsme zejména rychlost, nechyběly ale ani hry.

Před večeří jsme díky krásnému počasí mohli do přírody. V lese si děti stavěly domečky. Dojde k vyhlášení nejlepší stavby a poté bude následovat společný program. Ještě je nutno dodat, že se tu o nás skvěle starají, zejména co se jídla týče. Obzvlášť večer jsme si pochutnali. Měli jsme kuřecí steak s americkými bramborami.


Sobota 15.8.

V 17:30 jsme přijeli do Jívky. Děti se ubytovaly. Jsme po večeři. Následuje večerní, dnes volná, zábava. Zítra začínáme pilně trénovat.