BETULIN SLIMKORREKT

Vyprodáno

Inovativní doplněk stravy pro kontrolu váhy kombinuje extrakt z topinamburu (tzv. jeruzalémský artyčok) a extrakt ze svrchní vrstvy březové kůry. Výtažek z topinamburu přispívá k lepší kontrole tělesné hmotnosti a detoxikaci organismu při hubnutí. Triterpenoid betulin obsažený ve více než 90% ve výtažku z březové kůry přispívá k celkové tonizaci organismu během diet a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Aktivní složky v 1 kapsli:

extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) - 40 mg / denní doporučená dávka není určená

extrakt z topinamburu - "jeruzalémský artyčok" (Helianthus tuberosus) - 160 mg / denní doporučená dávka není určená

Doporučené dávkování: dospělí 1 kapsle denně po dobu 3-4 týdnů. Kapsle se polyká celá, nejlépe během jídla a zapít. Není určeno pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení: 1 kapsle obsahuje extrakt z topinamburu (Helianthus tuberosus) 160mg, extrakt z březové kůry (Betula pendula, B. pubescens) 40 mg. Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý, oxid železa (barviva).

Upozornění: ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost 2 roky od data výroby uvedeného na obalu.

Balení: 30 kapslí / 1 kapsle 200mg

Dovozce a distributor: Betulin s.r.o.

Země původu: Rusko

289,00 Kč